(Gy1) Szentkút - Orfű /1 8.4 km, Rajt: 2026. június 13. 10:11
Rallylive.hu - P csoport - Gy1 - szakasz eredmény
Rallylive.hu - P csoport - Gy1 - összetett eredmény
# versenyző - navigátor
#rajt.sz autó
kat. idő kül. km/h
1.
HUN Rimár Tamás
-
HUN Csicsely Pál
#213 Honda Civic EP3 Type-R
13
5:21.3
94.1
2.
HUN Kiss Ferenc Krisztián
-
HUN Gerebitz Márk
#210 BMW 320i
14
5:22.9
10.0
+1.6
+1.6
93.7
0.19
3.
HUN Furák Ádám János
-
HUN Kálna Tamás
#212 Lada VFTS
13
5:27.0
+5.7
+4.1
92.5
0.68
4.
HUN Szabó Zoltán
-
HUN Kuli József
#211 Lada 2105
13
5:27.0
+5.7
92.5
0.68
5.
HUN Lőrik László
-
HUN Kórós László
#220 Lada 2105-3
13
5:27.6
+6.3
+0.6
92.3
0.75
6.
HUN Németh Bálint
-
HUN Szaló Gábor
#209 BMW 325i
14
5:30.5
+9.2
+2.9
91.5
1.10
7.
HUN Schlotter Martin Antal
-
HUN Erdélyi László
#219 Lada VFTS
13
5:33.2
+11.9
+2.7
90.8
1.42
8.
HUN Bartha Nándor
-
HUN Farkas Martin
#214 Peugeot 206
13
5:51.5
+30.2
+18.3
86.0
3.60
9.
HUN Póczik Tamás
-
HUN Matus László
#215 Alfa Romeo 147
13
5:56.0
+34.7
+4.5
84.9
4.13
Gy1 10:45
#220 HUN Lőrik László - HUN Kórós László : Maradt benne rengeteg, sokat csúszkáltunk. Próbálunk javítani.
Gy1 10:43
#219 HUN Schlotter Martin Antal - HUN Erdélyi László : Jó volt így reggel, szeretnék gyorsulni.
Gy1 10:41
#215 HUN Póczik Tamás - HUN Matus László : Tetszett, bár az autóval van egy kis probléma. Nem tudjuk, mi lehet, majd kiderítjük.
Gy1 10:39
#214 HUN Bartha Nándor - HUN Farkas Martin : Ezzel az autóval ezek voltak az első kilométereim. Ez a teszt. :) De imádom, nagyon tetszik.
Gy1 10:38
#213 HUN Rimár Tamás - HUN Csicsely Pál : Nagyon bátortalanul mentem, sokat hagytunk benne. Eddig Mecseken mindig az első gyorson estünk ki - szerencsére most nem így lett! :)
Gy1 10:37
#212 HUN Furák Ádám János - HUN Kálna Tamás : Bemelegítésnek egész jó volt, a pálya nagyon szuper. Szeretnénk célba érni, és jó lenne a P13 dobogóját megcsípni...
Gy1 10:36
#211 HUN Szabó Zoltán - HUN Kuli József : Elsőnek jó volt, kicsit álmoskás, de nyomjuk tovább. Sok a néző, jó a pálya.
Gy1 10:35
#210 HUN Kiss Ferenc Krisztián - HUN Gerebitz Márk : Kicsit nehéz volt, mert szervó-problémánk van, de ezt leszámítva nagyon élveztük - bízom benne, hogy végig tudunk érni.
Gy1 10:33
#209 HUN Németh Bálint - HUN Szaló Gábor : Bemelegítettünk - a végén kicsit bevetettük a kézit, mert sok a néző, akiknek nagyon hálásak vagyunk, hogy itt vannak!
Büntetések (1)
Gyors
versenyző - navigátor
#rajt.sz autó
kat. büntetés
oka
Gy1
HUN Kiss Ferenc Krisztián
-
HUN Gerebitz Márk
#210 BMW 320i
14
10.0
Lassító